Jak są po angielsku frytki

Pobierz

Aplikacja mobilna Nasza uhonorowana nagrodami aplikacja do nauki zwrotów angielskich dla urządzeń z systemem Android zawiera ponad 6000 przydatnych angielskich wyrażeń i słów z dźwiękiem.angielski-polski F fry "fry" po polsku EN "fry" - polskie tłumaczenie volume_up fry {czas.}. Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa frytki i dodaj je do swoich fiszek.. - chip, French fry, fryprosze napisac mi takie wyrazy po angielsku frytki, cipsy , rybe ,platki , wode , jogurt , mleko , pice po angielsku 2014-11-08 16:17:31 Załóż nowy klub Najnowsze bez odpowiedziLubicie frytki?. Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa frytki i dodaj je do swoich fiszek.. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - arabski!. Z połączenia kilku powyższych powstaje narodowa potrawa Anglików czyli fish & chips (ryba z frytkami) Smażona (obowiązkowo na głębokim tłuszczu) ryba i frytki, (dawniej tradycyjnie podawane w tubie z gazety).4 days ago1 day agoPoniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "DUŻO FRYTEK" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.. Zobacz algorytmicznie wygenerowane tłumaczenia.4 days agoTłumaczenie Frytki na angielski.. Co znaczy i jak powiedzieć "frytka" po angielsku?. Kup frytki po angielsku słownik polsko - angielski.. Glosbe.HAMBURGER - Tłumaczenie na angielski - bab.la bab.la Słownik polski-angielski H hamburger "hamburger" - angielskie tłumaczenie PL "hamburger" po angielsku volume_up hamburger {rzecz.}.

Hamburger i frytki.

more_vert W angielskiej potrawie fish and chips używa się głównie dorsza.. Nie zapominajmy o ziemniaczanych czipsach (crisps).. Et voilà - oto pięć częstych kolokacji, które na pewno przydadzą Ci się w codziennych rozmowach po angielsku.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.prosze napisac mi takie wyrazy po angielsku frytki, cipsy , rybe ,platki , wode , jogurt , mleko , pice po angielsku 2014-11-08 16:17:31 Najnowsze zadania Dodaj zadanieprzepis na frytki po angielsku.May 2, 2022Jak jest "frytki z piekarnika" po angielsku?. Odpowiedz.Jak jest "Kup frytki" po angielsku: buy chips.. Jak jest frytki znaczenie w Tłumaczenie słownik F. Dodano: 9 września 2019; Autor: Admin Co-To-Znaczy.eu;1 day agoDla wszystkich angielskich zwrotów na tej stronie dostępny jest dźwięk — aby go odsłuchać, po prostu kliknij na dane wyrażenie.. Co znaczy i jak powiedzieć "frytki" po angielsku?. Tłumaczenie Frytki na angielski.. 2012-01-04 20:05:33frytki - przetłumacz na angielski za pomocą słownika polsko-angielskiego - Cambridge DictionarySprawdź tutaj tłumaczenei angielski-polski słowa frytki w słowniku online PONS!.

Co znaczy frytki słownik.

frytki po angielsku frytki po hiszpańsku frytki po hindi frytki po indonezyjsku frytki po włosku frytki po gruzińsku frytki po litewsku frytki po niderlandzku Sprawdź tłumaczenia słowa "frytki z piekarnika" w słowniku polsko - angielski Glosbe: oven chips, oven fries.. Rozumiem!. 2013-06-30 17:59:55; jak jest winogron,kiwi,mandarynka,wafelek,przekaski, frytki,boczek,pieprz po angielsku.. Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa frytki i dodaj je do swoich fiszek.. frytki - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. 2010-01-24 14:18:26; jak są po angielsku frytki 2014-04-14 19:10:23; napisz przepis na frytki lub omlet po angielsku 2009-12-08 19:38:08; Jak napisać po angielsku "te frytki są spalone" ?. frytki po angielsku frytki po hiszpańsku frytki po francusku frytki po hindi frytki po indonezyjsku frytki po włosku frytki po gruzińsku frytki po litewskuJak jest frytki po francusku?. Pamiętaj, żeby je przećwiczyć, zanim je wypróbujesz na jakimś native speakerze.. EN volume_up hamburger burger beefburger volume_up hamburger zawierający ok. 100 g wołowiny EN volume_up quarter-pounderprosze napisac mi takie wyrazy po angielsku frytki , cipsy , rybe ,platki , wode , jogurt , mleko , pice po angielsku.. Telugu Tamil Malajalam Tagalski Bengalski Wietnamski Malajski Tajski Koreański Japoński.Jak jest frytki po tajlandzku?.

...Jak jest frytki po arabsku?

PL volume_up smażyć usmażyć wysmażyć stracić na krześle elektrycznym volume_up fry {rzecz.}. pl kuiol en p8o8 .. PL volume_up frytki volume_upTypowa żywność typu junk food to różnego rodzaju chrupki kukurydziane, popcorn, chipsy, frytki itp. Polish Jak użyć "chips" w zdaniu more_vert Kyle odnajduje dziadka w fabryce chipsów.. Co znaczy frytki słownik.. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - tajski!. karol myszkowski.. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - francuski!. (mimo, iż nie jest to stricte angielski zwrot, również go się używa) pozdrowienia - greetings nie ma za co - no problem / you're welcome (nie są to dosłowne tłumaczenia) grzywka - fringe proszę - please dziękuję - thank you przepraszam / przykro mi - excuse me / I'm sorryAle najsmaczniejsze są oczywiście frytki (chips).. Buty i skarpety..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt